poyrazoğlu otomotiv etiler

Öncü Anaokulu’nda coşkulu kutlama 

Denizli Özel Öncü Anaokulu öğrencileri, Cumhuriyetin 94. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı.

30-10-2017 18:52

Yenişehir’de 23 yıldır hizmet veren Özel Öncü Anaokulu öğrencileri, Cumhuriyetin 94. yıl dönümünü coşkuyla kutladı. Okul bahçesinde düzenlenen kutlama etkinliklerine, okul idaresi, öğretmenler ve öğrenciler ile veliler katıldı.

GURURLA İZLEDİLER

Etkinlik Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.  Günün anlam ve önemini belirten şiirlerin okunması ile devam eden etkinlikte, öğrencilerin seslendirdiği Atatürk ve Cumhuriyet konulu şarkılar izleyenleri büyüledi. Küçük öğrencilerin Cumhuriyet Balosu gösterisi ise görülmeye değerdi.   Miniklerin,  vals gösterisi ve zeybek oyunlarını büyük bir gururla izleyen veliler, zaman zaman duygu dolu anlar yaşadı.  

BİR AY ÇALIŞTILAR

Özel Öncü Anaokulunda toplam 6 sınıfta öğrenim gören öğrenciler, Cumhuriyet kutlamaları için, öğretmenleri Behlül Çokak, Münire Gök, Burcu Kılınç, İpek Köseli, Havva Kızıldemir, Dilek Köse, Gülsüm Akosman, Fatmanur Ak, Şeyma Altan öncülüğünde yaklaşık bir ay çalıştı. Etkinlik sonunda konuşan okul kurucusu Onur Güçlü, öğrencilerin güzel kutlama etkinliğinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, Cumhuriyet ışığında aydınlanmış çağdaş, laik ve güçlü bir toplumun Atatürk Çocukları tarafından devam ettirilmesi temennisinde bulundu. Güçlü, okul öğretmenlerine işbirliği ve desteğinden dolayı velilere teşekkürlerini sundu.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Öncü Anaokulu’nda coşkulu kutlama 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör