etiler poyrazoğlu otomotiv

Okyanus ötesi aşk 7 yaşında

Buldan ilçesinde Mehmet Öz ile evlenerek Ayşe Öz ismini alan Filipinli Junalie Carambas Orqueza, mutlu giden evliliğinde 6 yılı geride bırakırken, çift 7’inci  evlilik yıl dönümlerini  5 yaşındaki kızları Melisa ile pasta keserek kutladı.

27-09-2019 14:11

Gerçek ismi Junalie Carambas Orqueza olan ve evlilikten sonra Ayşe Öz adını alan Filipinli 32 yaşındaki genç kadın 6 yıl önce Dubai’de tanıştığı Mehmet Öz ile evlenerek Buldan ilçesine gelin geldi. Öz çifti mutlu evliliklerinde 6 yılı geride bırakırken, 7 yıla da aynı sevgi ve aşkla girdi. 7’inci evlilik yıl dönümlerini 5 yaşındaki kızları Melisa Öz ile birlikte pasta keserek kutlayan çift düğünlerinde olduğu gibi kestikleri pastayı birbirlerine ikram etmeyi unutmadı.

Türk vatandaşı olan Ayşe Öz, Buldan’a gelin geldikten sonra bir çok ilki de burada görüp yaşadığını kaydederek, kar yağışını ilk defa Buldan’da gördüğünü ve soba ile de yine burada tanıştığını söyledi. Eşi Mehmet’le mutlu bir evlilik sürdürdüklerini belirten Ayşe Öz , “Türkiye’ye çok çabuk uyum sağladım. Mehmet ve ailesi ile tanıdıklarımız bana her konuda yardımcı oldular. Uyum sorununu kısa sürede atlattım. Şimdi Denizli’de bir ailenin küçük çocuklarına İngilizce eğitimi veriyorum. Zaman zaman Filipinlerdeki ailemi özlüyorum. Onlarla internet üzerinden sürekli görüşebiliyorum. Türkiye’yi ve ailemi çok seviyorum” dedi. İHA

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Okyanus ötesi aşk 7 yaşında
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör