poyrazoğlu otomotiv etiler

Okul Başkanlarından Afrin’e mesaj

Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisi, Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de görev yapan Mehmetçik için destek videosu hazırladı. Denizli’nin tarihi ve kültürel yerlerinde Mehmetçik’e destek mesajlarını ileten gençlerin videosu, sosyal medyada kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. 

13-03-2018 18:04

Türkiye’de  ilk olarak Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçedeki okulların başkanlarından oluşturulan Okul Başkanları Meclisi, örnek bir çalışmaya daha imza attı. Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisi, Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de bulunan askerlere  destek videosu hazırladı. Yaklaşık 10 gün süren çekimlerde Denizli’nin tarihi ve kültürel yerleri kullanıldı. Okul başkanları, Denizli’nin simgelerini arkalarına aldı, Afrin’deki Mehmetçik’e destek mesajı yolladı. 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, sosyal medya hesaplarından, “Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisimizden, Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin'deki kahraman Mehmetçiğimize mesaj var. Emeğinize ve yüreğinize sağlık gençler” sözleriyle paylaştı.  Video kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenirken çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Sosyal medya kullanıcıları da videoyu paylaştı. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Okul Başkanlarından Afrin’e mesaj
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör