poyrazoğlu otomotiv etiler

Öğrencilerle piknikte buluştu

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  Belediye, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile açılan Yaz Okulu’na katılan öğrencilerle piknikte bir araya geldi.  “Ben hala çocuğum” diyen Başkan Şevik, öğrencilerin oyunlarına eşlik ederek doyasıya eğlendi. 

04-09-2019 11:36

Bu yıl ilk kez Buldan Belediyesi ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde açılan Yaz Spor Okulu’na katılan öğrenciler, ilk dönem kurslarını tamamladı.  Karate, tenis, basketbol, yüzme, voleybol, pilates, jimnastik, okçuluk, tiyatro , drama, gitar, bağlama ve halk oyunları gibi 16 branşta açılan yaz okullarına 5-18 yaş arası 1200 öğrenci devam etti. 

Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  Yaz Spor Okulu’na devam eden öğrencilerle  Vakıf Mesireliğindeki piknikte bir araya geldi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Tolanvağa  ile kurs öğretmenlerinin de katıldığı piknikte öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan Şevik, çocukların oyunlarına da eşlik etti. 

“Ben hala çocuğum” diyen başkan Şevik, öğrencilerle birlikte halet çekti, oyunlar oynadı. Öğrencilerin Yaz Spor Okullarına yoğun ilginisinin  kendilerini sevindirdiği söyleyen Başkan Şevik,   “2018- 2019 yılı eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilere sahip çıkmak amacıyla belediyemiz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte 16 branşta kurs açtık. Kurslarımız ilk dönemini tamamladı. Okulların açılmasıyla birlikte kısa süreliğine tatile giren kurslarımız, en kısa dönemde yeniden açılacak ve yıl boyunca devam edecek” dedi. 

Haber Merkezi

 

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Öğrencilerle piknikte buluştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör