poyrazoğlu otomotiv etiler

Ödüllü şairden psikolojik roman

Denizlili ödüllü şair Can Sinanoğlu, bu kez romanla hayranlarının karşısına çıkıyor. Yayınlanmış 3 şiir kitabı bulunan Can Sinanoğlu’nun kaleme aldığı Değersizler  isimli roman, önümüzdeki günlerde kitapevlerinin raflarında yerini alacak.

02-05-2018 16:49

Manisa T Tipi  Ceza İnfaz Kurumu’nda psikolog olarak görev yapan Denizlili şair Can Sinanoğlu, bu kez romanla okuyucularıyla buluşuyor. Basılmış 3 şiir kitabı bulunan, Hasan Bayrı Şiir Yarışması’nda birincilik ve ikincilik, Behzat Ay Yazın Ödülü ve M. Sunullah Arısoy Şiir Ödülleri’nin sahibi Can Sinanoğlu’nun Değersizler isimli romanı yayınlandı.

Cenova Yayınları tarafından psikolojik roman kategorisinde yayınlanan kitap geçirdiği çocukluk nedeniyle ağır ruhsal sorunlar yaşayan Fikret’in ve yakın çevresindeki benzer yapıdaki insanların sancılı öyküsü anlatıyor. Önümüzdeki günlerde kitabevlerinin raflarında yerini alacak kitabını değerlendiren Denizli yazar Can Sinanoğlu, “Şimdiye kadar 3 şiir kitabım yayınlandı. Bu kez farklı bir alanda Değersizler romanıyla okuyucularımın karşısındayım. Romanımda ağır psikolojik yük altında boğuşmaktan kendini bulamayan insanları anlatmaya çalıştım” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ödüllü şairden psikolojik roman
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör