poyrazoğlu otomotiv etiler

Minikler“Yerli Malı Haftası”nı kutladı 

Servergazi Devlet Hastanesi Kreşi’nde “Yerli Malı Haftası” kutlandı. Etkinliğe, Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk de katıldı. 

19-12-2017 18:13

Yerli malı tüketiminin önemine vurgu yapmak için her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Tutum, Yatırım ve Türk Malları haftası etkinlikleri kapsamında Servergazi Devlet Hastanesi Kreşi tarafından etkinlik düzenlendi. Etkinliğe İl Sağlık Müdürü  Uz.Dr. Berna Öztürk, Kamu Hastaneleri Başkanı Uz.Dr. İbrahim Emreoğlu, Servergazi Devlet Hastanesi Yöneticisi Uz.Dr. Alparslan Alsoy katıldı.

“KREŞE ÖĞRENCİLERİMİZİ BEKLİYORUZ”
İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk kreşteki öğrencilerle sohbet etti ve fotoğraf çektirdi. Çocuklarla sohbetinde yerli malı haftasının önemine vurgu yapan Öztürk,  “ Servergazi Devlet Hastanesi Kreşi 2 bin m2 alan üzerine kurulmuş 3 katlı binada hizmet veren içerisinde çocukların her türlü gereksinimini karşılayabileceği güzel bir binamız olarak hizmet vermektedir. Çalışan annelerimiz çocuklarını ne kadar güvenli bir yere bıraktıklarını bilirlerse işlerinde de huzurla çalışabilirler. Servergazi Devlet Hastanesi Kreşi de bu güveni annelere vermektedir. Kreş bünyesinde şuanda 15 öğrencimiz bulunmaktadır. Kreşe dışarıdan da öğrenci alabilmekteyiz. Bunun için kapasitemiz mevcuttur. Gelmek isteyen öğrencileri kreşimize bekliyoruz” dedi.

Kreşte yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Kreş öğretmenlerinden Sevtap Kılınçarslan, 3,4 ve 5 yaş grubuna giren öğrencilere hizmet verdiklerini söyledi.  Kılınçarslan,  “Kreşimizde yemekhane, oyun odaları, uyku odaları bulunmaktadır. Jimnastik, İngilizce ve drama derslerimiz uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Kreşimiz eğitim ve oyun materyalleriyle Denizli’nin en güzel kreşlerinden biri olarak hizmet veriliyor” diye konuştu. 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Minikler“Yerli Malı Haftası”nı kutladı 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör