poyrazoğlu otomotiv etiler

Minikler performanslarıyla büyüdü

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 11 okulun katılımı ile düzenlediği  2. Halk Oyunları Çocuk Şenliği’nde ilkokul öğrencilerinin performansı alkış topladı. 

28-04-2018 09:57

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Halk Oyunları Çocuk Şenliği, Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’nda yapıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Yardım Sevenler Derneği İlkokulu, Müftü Ahmet Hulusi İlkokulu, Saadet Erikoğlu İlkokulu, Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu, Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlkokulu, Güzelköy Mehmet Tunç İlkokulu, Kâtip Çelebi İlkokulu, Sevil Kaynak Ortaokulu, On Dokuz Mayıs İlkokulu, Osman Özgür İlkokulu ve 4 Eylül Fehmi Mehmet Şükriye Erensoy Ortaokulu öğrencileri hünerlerini sergiledi. Öğrenciler başarılı performanslarıyla büyük alkış aldı. Türkiye Okul Sporları’nda yıldızlar dalında şampiyonluğu bulunan 4 Eylül Fehmi Mehmet Şükriye Erensoy Ortaokulu öğrencilerinin sunduğu halk oyunu gösterisi de büyük ilgiyle izlendi.

"Kültürümüzü yaşatacaklar" 

Şenliğe katılan bütün okullara teşekkür eden Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, “Birbirinden değerli dans gösterilerini seyrettik. Çocuklarımız çok kabiliyetli, inşallah bu kabiliyetlerini devam ettirip, gelecekte geleneksel kültürümüzü göstermek için gayret gösterirler. Çocuklarımızı yetiştiren ailelerine, değerli öğretmenlerimize ve okul idarelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Minikler performanslarıyla büyüdü
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör