poyrazoğlu otomotiv etiler

Minikler ilk mezuniyet heyecanını yaşadı

Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulu ‘nda  5 yaş gurubu öğrencileri için mezuniyet gecesi düzenlendi. Hayalevi’nde düzenlenen mezuniyet gecesinde minik öğrenciler ilk mezuniyet heyecanını yaşadı.

17-05-2018 17:07

Mezuniyet gecesinde bol bol dans eden öğrencileri, oyunlar oynadı, yemin töreni yapıldı. Kesilen pastanın ardından minik öğrenciler kep fırlattı. Mezuniyet gecesine  Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulu Müdürü İlkay Şahin Çağırıcı, 5 yaş gurubu öğretmeni Şeyda Akçakoca, öğrenci velileri katıldı.

Öğrencilere diplomaları ve plaketleri Hayme Hatun Anaokulu Müdürü İlkay Şahin Çağırıcı, 5 yaş gurubu öğretmeni Şeyda Akçakoca  tarafından verildi. Öğretmen Akçakoca, “Öğrencilerimizle iki yıldan bu yana birlikteyiz. Artık onlar mezun oluyorlar. Yeni okullarına ve yeni arkadaşlarına kavuşacaklar. Onların başarılarıyla bizler mutlu olmaya devam edeceğiz. Çok güzel günlerimiz geçti. İnşallah üniversiteden de mezun olduklarını, en çok sevdikleri mesleklerini yapmaya başladıklarını görürüz” dedi. Mezuniyet gecesi eğlence programıyla sona erdi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Minikler ilk mezuniyet heyecanını yaşadı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör