poyrazoğlu otomotiv etiler

Mimarlardan Zolan’a ziyaret

Bir süre önce göreve başlayan Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont ve yönetim kurulu üyeleri,  Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. 

04-07-2018 13:47

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı bir süre önce genel kurullarını tamamlayan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Ziyarete DenizliBüyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont, yönetim kurulu üyeleri ve Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Seval Gebeş katıldı.

Başkan Zolan, Mimarlar Odası seçimlerini kazanarak göreve başlayan Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyerek, “Hayırlı, uğurlu olsun. İnşallah birlikte güzel işlerin altına imza atalım” diye konuştu.   Mimarlar Odası Şube Başkanı Alayont ise “İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığımızla güzel, faydalı toplantılar gerçekleştirdik. Katkı koyabileceğimiz şeyler varsa, Mimarlar Odası olarak elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi. 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Mimarlardan Zolan’a ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör