poyrazoğlu otomotiv etiler

Milwaukee’in  6. durağı Denizli oldu 

Elektrikli el aletlerinin dünya lideri Milwaukee markasının Big Red demo tırının Türkiye ayağındaki altıncı durağı Milwaukee Denizli bayii As Makine oldu. Düzenlenen etkinliğe yoğun ilgi gösterildi.  

09-11-2019 14:39

Almanya’dan yola çıkan Milwaukee tırının, 6’ıncı durağı Denizli oldu.  Otomotiv sektörü, mobilya sektörü, enerji sektörü, sıhhi tesisatçılar, elektrik tesisatçılar, reklamcılar, sanayi, inşaat firmaları, montaj içeren üretimdeki tüm sektörlerin elektrikli el aletlerindeki bir numaralı tercihi Milwaukee'nin demo tırı Denizli’ye geldi. Denizli-Muğla Bölge Temsilcisi As Makine şirketinin önüne kurulan tırda ilgili sektörlerin tüm paydaşları ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi aldı.

Milwaukee, Oerlikon, Yıldız Gaz, Pferd ve  alanında lider olan birçok markanın bayiliğini ve servisliğini üstlenen As Makina Sahibi Selçuk Gazezoğlu açıklamalarda bulundu. Gazezoğlu, As Makine’nin 1989’dan bu güne sektörde lider markalarla hizmet verdiğini söyledi. Gazezoğlu, kuruluşlarının 30. yılında Denizli'ye böyle bir etkinliğe vesile olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Gazezoğlu,  "Milwaukee tırı Almanya’dan yola çıktı. Türkiye'nin bir çok şehrinde ürünlerini sergiledi. Milwaukee tırının Denizli’deki durağı As Makine’nin önü oldu. Şirketimizin önünde açılan tırda ürünler sergilendi. Ağır sanayinin tamamının sıklıkla tercih ettiği ve kullanmış olduğu ekipmanlar burada beğeniye sunuldu.  Elektrikli el aletlerinin tamamı tırın içerisinde yer aldı. Enerji, çimento, otomotiv, inşaat ve birçok sektörün gündelik hayatını kolaylaştıran irili ufaklı tüm firmaları yakından ilgilendiren dev buluşmaya sektör temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. Bunun yanında protokol üyelerimizde bizlere destek oldu. Buluşmaya katılan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Tırı ziyaret edenler arasında yer alan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ise, bu tür etkinliklerin esnaf açısından büyük önem taşıdığını belirterek, etkinlikten dolayı As Makine ailesine ve Selçuk Gazezoğlu’na teşekkür etti. Erdoğan bir müddet tırı yerinde inceleyerek, esnafla sohbet etti.

Filiz YIĞNAK

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Milwaukee’in  6. durağı Denizli oldu 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör