etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Millet İttifakı’nın Merkezefendi adayı ezberleri bozuyor

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında ilçeyi karşı karış gezerken, farklı yapılardan pek çok ismi de ziyaret ederek destek istiyor. Merkezefendi’de herkesin içinde olduğu bir gönül ittifakı kurmak istediklerini belirten Doğan, ezberleri bozuyor. 

18-03-2019 10:51

Merkezefendi Belediye Başkanlığı için yarışan Şeniz Doğan, 1 Nisan’dan itibaren Merkezefendi Belediyesi’ni ötekileştirmeyen, ayrımcılık yapmayan, herkese aynı mesafede yaklaşan bir anlayışla yöneteceğini vurguladı. İlçeyi karış karış dolaşan  Doğan, bu felsefeyle  yürüttüğü çalışmalarında her kesimin oyuna talip olduğunu belirterek,  siyaseten farklı görüşlerdeki önemli isimlerle bir araya gelip, sağın ilçedeki önemli isimlerinden de destek istiyor.

Doğan, Denizli’nin en renkli siyasetçilerinden İsmail Yarımca, Büyük Birlik Partisi eski Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe, Ülkü Ocakları Eski Başkanı Avukat Recep Akyürek ve kapatılan Ülkücü İşçiler Derneği Ege Bölge Başkanlığı da yapan Turan Yolu Göçmen ve Sığınmacılar Derneği Başkanı Mehmet Salih İrdem’i ziyaret ederek, daha güzel bir Merkezefendi için destek istedi. 

Merkezefendi’nin ortak akıla ihtiyacı var

Millet İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Turan Yolu Göçmen ve Sığınmacılar Derneği’ni ziyaret ederek, ilçedeki göçmenlerin sorunlarını ve derneğin faaliyetlerini dinledi. Projelerini anlatan Şeniz Doğan, göçmenlerin sorunlarıyla yakından ilgilenerek, iş, giyim ve toplantı salonu gibi ihtiyaçlarının karşılanmasında destek olacağına söz verdi. Toplantının ardından Denizli siyasetinin önemli ismi dernek başkanı Mehmet Salih İrdem ile sohbet eden Doğan, 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Merkezefendi’nin değişime ihtiyacı olduğunu vurgulayan Doğan, herkese eşit mesafede bir hizmet anlayışı ile hareket edeceğini, bunun için herkesin desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi. 

Parti ayrımı yapmaksızın Merkezefendi’ye katkı sağlayacak herkesi destek olmaya davet eden Şeniz Doğan, “Önceliğimiz Merkezefendi’de gönül birliğini sağlamak. En büyük projemiz olarak açıkladığımız, sevgi, huzur ve kardeşlik için ortak akılla hareket etmemiz gerekiyor” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Millet İttifakı’nın Merkezefendi adayı ezberleri bozuyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör