etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Millet İttifakı Adayı Bahtiyar, yıkılan çarşının Ticaret Merkezi yapılacağını söyledi

Millet İttifakı İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar,  Denizli Ticaret Odası mart ayı meclis toplantısında konuştu. Bahtiyar, yıkılan Üçgen Çarşısı’nın bulunduğu alanda kentin ekonomisine ve sosyal yaşantısına yön verecek bir Ticaret Merkezi yapacaklarını açıkladı.

22-03-2019 10:50

Millet İttifakı İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Denizli’mizde Üçgen Bölgesi çok değerli bir alan olmasına rağmen yıllardır verimli şekilde kullanılamamaktadır. Bize göre Üçgen Bölgesi, Denizli’mizde ticaretin, ekonominin ve sosyal yaşamın merkezi olarak değerlendirilecek önemli alanlardan biridir. Bu bölgeyi gerçek anlamda kent yaşamına ve ekonomisine kazandıracak ‘Üçgen Ticaret Merkezi’ projesini yaşama geçireceğiz”  dedi. Bahtiyar, bölgede yapacak olduğu diğer projelerini de anlattı.

Millet İttifakı İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Gökpınar Göleti,  Sosyal Yaşam Merkezi  projemizde yapacağımız çevre düzenlemeleriyle Denizli’mizdeki önemli sosyal, kültür ve spor alanlarından biri haline gelecek. Gölet etrafında gerekli önlemler alınarak yeni rekreasyon alanları, botanik bahçeleri, spor alanları ve gezinti yolları ile bölge Denizli’nin cazibe merkezlerinden biri haline gelecek” dedi.

Bahtiyar, “Koşu, yürüyüş ve bisiklet yolları ile Denizli’de yaşayan vatandaşlarımızın nefes alabilecekleri alanları oluşturmak, vatandaşlarımızın sosyal yaşantısını arttırmak için hazırladığımız projelerimizle geliyoruz” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Millet İttifakı Adayı Bahtiyar, yıkılan çarşının Ticaret Merkezi yapılacağını söyledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör