poyrazoğlu otomotiv etiler
30 Mayıs 2020 Cumartesi

MHP Pamukkale, Yılmaz’a emanet

Yerel seçimler öncesinde AK Parti’den istifa ederek MHP’den Pamukkale adayı olan ancak ittifak nedeniyle adaylığı geri çekilen  avukat Mehmet Ali Yılmaz, Pamukkale İlçe Başkanı olarak atandı. 

14-09-2019 17:57

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli teşkilatında bir süreden beri ilçe teşkilatlarında süren görevden alma ve yeni atamalara Pamukkale’de eklendi. Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit ve yönetimi görevden alınarak Genel Merkez tarafından yeni atama yapıldı. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde uzun süredir siyaset yaptığı AK Parti’den istifa ederek MHP saflarına katılan avukat Mehmet Ali Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzasıyla Pamukkale İlçe Başkanı olarak görevlendirildi.

Yılmaz’ın başkanlığındaki yönetim kurulu da belirlendi. Yönetimde Muktedir Öz, Hüseyin Acat, Cennet Kiriş, Seval Kovan, Ramazan Bilgiç, Erdal Selvi, Ahmet Çil, Asil Türk, Kadir Aybay, Özkan Sulayıcı, Hüseyin Kılınç, Murat Korkmaz, Osman Ubuz, Ahmet Kara, Yılmaz Kundakçı, Hasan Görmez, Mahmut Kurt, Keziban Yurtsever ve Gültekin Kızılkayalı yer aldı. Yeni başkan Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatları ve Genel Merkezimizin tarafımıza tevdi ettiği bu onurlu görevi layığıyla yerine getirmek üzere var gücümüzle gayret sarf edeceğiz. Allah yardımcımız olsun. Hepimiz için hayırlı olmasını yürekten diliyorum” dedi. 

Osman Nuri BOYACI

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - MHP Pamukkale, Yılmaz’a emanet
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör