etiler poyrazoğlu otomotiv

MHP’nin genç başkanı üye hedefini 5 bin olarak açıkladı

MHP Pamukkale İlçe Başkanlığını üstlenen avukat Mehmet Ali Yılmaz, Pamukkaleli vatandaşların dertlerine derman olmaya çalışacaklarını belirterek, hedefinin üye sayısını 5 bine çıkarmak olduğu söyledi. 

05-10-2019 13:52

MHP Pamukkale İlçe Başkanlığı’na atanan Mehmet Ali Yılmaz, göreve gelmesinin ardından Çamlık Coffemania Restoranda basın toplantısı düzenledi.  Göreve getirildiği için MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli ve genel merkez yönetimine teşekkür eden Yılmaz, “Farklı siyasal enstrümanları kullanmak suretiyle farklı siyasal yaklaşımlarla  Pamukkale’de  yenilikleri hayata geçirmeye planlıyoruz. Pamukkale ilçesinde her bir noktada ve yerleşkede tarımın, turizmin, sanayinin, sosyo ekonomik her grubun derdine, tasasına ortak olacağımızı belirtmek isterim. Sorunları ve sorunlara çözüm önerilerini ifade etmek suretiyle kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde teşkilat çalışmalarımızı yoğunlaştırıp her derdin dermanı anlamında katkı sağlamaya çalışacağız” dedi. 

Hedefini Pamukkale’de 5 bin üyeye ulaşmak olarak açıklayan Yılmaz, “İlçe Başkanlığı olarak teşkilat çalışmalarımızı yoğunlaştırmak ve hızlandırmak suretiyle üye kaydını arttırmayı planlıyoruz. Her bir noktada ziyaretler planlıyoruz. MHP ülkücü ve milliyetçi camia Türkiye’de marka değerini ortaya koymuş yarım asrı geçirmiş kutlu bir dava eseridir. Bu dava ile birlikte Denizli’deki siyasete katkı sağlama niyeti içerisindeyiz” diye konuştu. Osman Nuri BOYACI

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - MHP’nin genç başkanı üye hedefini 5 bin olarak açıkladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör