poyrazoğlu otomotiv etiler

MHP’li Garip’ten TES’e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Türk Eğitim Sen (TES) Denizli Şubesini ziyaret etti. Garip, TES’in Türkiye’nin birlik ve beraberliğinden yana olan en önemli sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

03-01-2018 18:50

MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, TES Denizli Şubesini ziyaret etti.  Garip, TES’in geçtiğimiz Kasım ayında yapılan genel kurulunda başkanlığa seçilen Emre Erdoğan ve yönetimine başarılar diledi.

TES Şube Başkanı Emre Erdoğan ziyaretinden dolayı MHP’li Garip’e teşekkür etti. Erdoğan, “6. Olağan genel kurulumuzun ardından yönetimi üyelerimizin teveccühü ile devraldık. Bu bayrak yarışında ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım bu bayrağı daha yükseklere taşımak için elimizden geleni yapacağız.  Önceliğimiz üyelerimizin özlük haklarını savunmaktır” diye konuştu.

Ziyarette konuşan Garip, Türk Eğitim Sen'in İl genelinde yaptığı   faaliyetleri yakından izlediklerini  söyledi.  Erdoğan ve yönetimine başarılar dileyen Garip, “”Sivil Toplum kuruluşları yönlendirici ve kamuoyu oluşturucu bir güce sahiptir. Türk Eğitim-Sen’de Türkiye’nin birliğinden ve beraberliğinden yana olan en önemli sivil toplum kuruluşlarımızdan biridir. Ben kongrenizin ülkemize, milletimize ve ilimize hayırlı olmasını diliyor, yönetime seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum“ dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - MHP’li Garip’ten TES’e ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör