etiler poyrazoğlu otomotiv

MHP,  aday adaylarını tanıttı

MHP Denizli İl Teşkilatı, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için start verdi. İl Başkanı Cafer Birtürk, parti il binasında düzenlediği tanıtım toplantısı ile ilçe belediye başkan aday adaylarını tanıttı. Birtürk, ”Tertemiz aday adaylarımızla yola çıktık. Hata yapmamak için bazı ilçelerde temaslarımızı sürdürüyoruz. Diğer aday adaylarımızı da önümüzdeki günlerde açıklayacağız” dedi.

05-10-2018 15:15

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cafer Birtürk ve ekibi parti il binasında basın toplantısı düzenleyerek ilçe belediye başkan aday adaylarını tanıttı. Partililerin de katılımıyla gövde gösterisi şeklinde geçen toplantıda 8 ilçenin belediye başkan aday adaylarını tanıtan İl Başkanı Birtürk, yerel seçimler için iddialı konuştu.

İl Başkanı Birtürk, “Biz Denizli’nin her karış toprağını dolaşıp halkımızla buluşmak için yola erken çıktık. 8 ilçemizin aday adayı hazır, bazı ilçelerimizde birden fazla aday adayımız mevcut. Bir hata yapmamak için diğer ilçelerimizde temaslarımız sürüyor. 2019 Mart’ında yapılacak  yerel seçimlerde iddialıyız. Tertemiz aday adaylarımızla yola çıktık. Seçimlerden zaferle çıkacağız. MHP bayrağını belediye burçlarına dikmek istiyoruz. Diğer aday adaylarımızı da önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Aralık sonuna kadar tüm adaylar netleşecek. Biz belediyecilik anlayışımızı geçmişte gösterdik. Halkımızın bize olan güvenini boşa çıkarmayacağız. Onların da seçimlerde bize gereken desteği vereceğine yürekten inanıyoruz. Yolumuz açık olsun” dedi.

Birtürk, konuşmasının ardından 8 ilçenin aday adaylarını tek tek basına ve partililere tanıttı.
MHP’nin şu ana kadar belirlenen aday adayları şöyle:
Merkezefendi: Yurdahan Özhan, Acıpayam: Fatma Aksoy, Buldan: Mustafa Şevik, Kale: Özkan Yeniay, Pamukkale: Hasan Oku-Metin Karakurt, Babadağ: Mustafa Atlı-Ümit Karabulut, Çal: Fethi Akcan, Serinhisar: Halil Öztürk
Ayhan AKAR
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - MHP,  aday adaylarını tanıttı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör