etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Merkezefendi’nin zaman tüneli yoğun ilgi gördü

AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları, Merkezefendi ilçesinin 5 yıllık değişimini sergi haline getirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği sergiyi Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu da ziyaret etti.

18-03-2019 14:45

Merkezefendi’nin 5 yıllık değişimi sergi oldu. AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları, Bayramyeri Meydanı’nda Dünden Bugüne Merkezefendi’de Zaman Tüneli isimli fotoğraf  sergisi  açtı. Merkezefendi Belediyesi’nin 5 yılda ilçeye kazandırdığı projeleri ve hizmetleri yansıtan fotoğraflardan oluşan sergiye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu da sergiyi ziyaret etti. 

Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç, düzenledikleri sergiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Koç, “Merkezefendi ilçemizin değişimini zaten tüm hemşerilerimiz biliyor. Belediye Başkanımız ve adayımız Muhammet Subaşıoğlu ile yaşanan değişimi hemşerilerimiz takdir ediyor. İlçemizin bu değişimini biz gençler olarak fotoğraflarla yansıtmak istedik. Bugün açtığımız sergi, Merkezefendi’nin bir zaman tüneli. Tüm hemşerilerimizi sergimize davet ediyorum. Gerek Bayramyeri’nde gerekse Saltak Caddesi’nde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezimizde ilçemizin 5 yılda yaşadığı büyük değişimi sergileyeceğiz” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Merkezefendi’nin zaman tüneli yoğun ilgi gördü
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör