poyrazoğlu otomotiv etiler

Merkezefendi’den vatandaşlara kolaylık

Merkezefendi Belediyesi, vatandaşların emlak beyan ve diğer ödeme işlemlerini daha rahat ve hızlı gerçekleştirebilmesi için Denizli Tapu ve Kadastro 18. Bölge Müdürlüğü’nde vezne açtı.

18-06-2018 18:39

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki Denizli Tapu ve Kadastro 18. Bölge Müdürlüğü’nde Merkezefendi Belediyesi’nin veznesi hizmete başladı. Merkezefendililer, veznenin faaliyete geçmesiyle özellikle Tapu Müdürlüğü’ndeki emlak beyan ve diğer ödeme işlemlerini kolay bir şekilde yapabilecek.  

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, vezneyi ziyaret etti. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü olarak geçtiğimiz günlerde hizmetine başladığımız Tapu Müdürlüğü içerisindeki veznemiz hayırlı olsun. İnşallah bu veznemiz vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştıracak. Bundan sonra Tapu Müdürlüğü’nün içerisinde hizmet ediyor olacak. Bu iletişim noktamızda Merkezefendi Belediyesi’nde yapılabilen bir çok iş ve işlem yapılabiliyor. Emlak vergisi yatırabiliyorsunuz, belediyemiz ile ilgili diğer tahsilat ve ödeme işlemleri burada yapılabiliyor, tapu işlemleri için gerekli olan emlak beyan değerini buradan alabiliyorsunuz. Dolayısıyla artık vatandaşlarımızın tapuda işlemleri olduğu zaman ya da tapuya geldiklerinde belediye ile ilgili diğer işlemleri olduğu zaman buradan kolaylıkla halledebiliyorlar” dedi. 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Merkezefendi’den vatandaşlara kolaylık
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör