poyrazoğlu otomotiv etiler

Merkezefendi’den Ordu’ya yardım eli

Merkezefendi Belediyesi, Ordu’da yumuşak doku kanseri teşhisi konulan 12. sınıf öğrencisi Yaren Çetinkaya’ya yardım elini uzattı. Okul Başkanları Meclisi, Ordu Valiliği’nin başlattığı yardım kampanyasına destek oldu.

21-02-2018 17:30

Ordu’nun Altınordu İlçesi Başöğretmen Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Yaren Çetinkaya’ya geçen yıl, ‘Berrak Hücreli Sarkom’ teşhisi kondu. Tedavi masrafları 200 bin lirayı bulan 18 yaşındaki Yaren için  Ordu Valiliği,  bir yıl süreyle Türkiye genelinde yardım kampanyası başlattı. Kampanya çerçevesinde Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisi de harekete geçti. Bu kapsamda Okul Başkanları Meclisi, Ordu Valiliği’nin başlattığı yardım kampanyasına destek oldu.

Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisi’nin ziyaret ettiği Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu da yardım kampanyasına katıldı. Başkan Subaşıoğlu, “Ordu’da yumuşak doku kanserine yakalanmış kardeşimiz Yaren Çetinkaya adına Merkezefendi Okul Başkanları Meclisi’nin inisiyatifiyle yardım kampanyası başlatıyoruz. Valimizin, Kaymakamımızın, Milli Eğitim Müdürlüğümüzün onayları doğrultusunda bu kampanyaya biz de Merkezefendi Belediyesi ve Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisi olarak katkı sağlamaktan büyü memnuniyet duyuyoruz. Rabbim, Yaren kardeşimize  şifa versin” dedi.

Kampanyaya katılmak isteyenler Merkezefendi Belediyesi Okul Başkanları Meclisi’nin Yapı Kredi Bankası Saraylar Şubesi’de açtırdığı 532 61012 nolu hesaba bağış yapabilecek.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Merkezefendi’den Ordu’ya yardım eli
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör