poyrazoğlu otomotiv etiler

Merkezefendi’de örnek proje

Merkezefendi Belediyesi, Gayret Sizden İkram Bizden Projesi’yle, sokakta yaşayan ya da yolda kalan vatandaşlara ve gece gündüz görev yapan güvenlik görevlilerine seyyar kafe kurarak destek verecek. Merkezefendi Kaymakamlığı, Merkezefendi Belediyesi ve Merkezefendi İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

17-03-2018 11:42

Merkezefendi Kaymakamlığı, Merkezefendi Belediyesi ve Merkezefendi İlçe Emniyet Müdürlüğü önemli bir iş birliği projesinin altına imza attı. Gayret Sizden İkram Bizden Projesi’yle Merkezefendi Belediyesi, oluşturulan seyyar kafeyle  halkın huzur ve güvenliği için gece gündüz büyük bir özveriyle çalışan polislerin yanında olacak. Proje çerçevesinde sokakta yaşayan vatandaşların, yolda kalan vatandaşların ve görev başında olan emniyet personelinin gıda ihtiyaçlarının karşılanması için ikramlarda bulunulacak. 

Güvenlik görevlilerine ve vatandaşa hizmet

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, protokolün hayırlı olmasını diledi. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak bugün güzel bir işe imza atıyoruz. Merkezefendi Kaymakamlığı, Belediyemiz ve İlçe Emniyet Müdürlüğü aynı zamanda Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ile beraber Gayret Sizden İkram Bizden Projesi’yle ilçemiz  sınırları içerisinde özellikle gece saatlerinde çalışan polislerimize ve polislerimizin hizmet ettiği, yolda kalan vatandaşlarımıza, öğrencilerimize ikram yapacağız. Bu önemli  protokole hep birlikte imza atıyoruz. Bu güzellikte hepimizin emeği var. Hayırlı olmasını diliyorum. Bizi bu anlamda bir araya getiren Kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Protokolümüz hayırlı olsun” dedi.

Kaymakam Görücü de destekledi

Merkezefendi İlçe Kaymakamı Şükrü Görücü de açıklamasında “Belediyemizle hep güzelliklerde beraberiz. Tabi bu polisimiz olunca daha güzel bir anlam taşıyor. Çünkü bizim insanımız gece yatağında yatarken, ilçemizin huzuru için ülkemizin güvenliği için polisimizin gece gündüz kar demeden yağmur çamur demeden jandarmayla yapmış olduğu çalışmaları biliyoruz” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Merkezefendi’de örnek proje
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör