etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Kasım 2018 Pazartesi

Merkezefendi’de havuzlara yoğun ilgi

Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen ‘Yüzme Öğreniyoruz, Birlikte Eğleniyoruz’ projesinde 1 Haziran’da başlayan kayıtlar bu senede yoğun ilgi görüyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Havuzlarımızda kayıtlar dolmak üzere” dedi ve çağrıda bulundu: “Kayıtlar için geç kalmayın.”

17-06-2017 11:02

Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Yüzme Öğreniyoruz, Birlikte Eğleniyoruz’ sloganı ile başlattığı projeye bu yıl da oldukça yoğun bir ilgi var. Uzman eğitmenlerden yüzme dersleri alacak olan 6-13 yaş arası çocuklar, aileleri ile birlikte kayıt için okullara akın ediyor. Merkezefendi’deki okullarda da kayıtlar alınmaya devam ediyor. İlçe genelinde 12 okula kurulan 12 portatif havuzlarda çocuklar her sene olduğu gibi kavurucu yaz sıcaklarında hem eğlenecek hem de yüzme öğrenecek.

Havuzlara olan yoğun ilgiden dolayı memnun olduklarını dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak bu yıl 3’sünü gerçekleştireceğimiz projemize çocuklarımız yoğun ilgi gösteriyor. Şimdiden binlerce öğrencimiz kayıt yaptırmış durumda. Kayıtlarımız kısa süre sonra sona erecek. Yaz sıcaklarında hem serinlemek hem de yüzme öğrenmek isteyen öğrencilerimizin geç kalmadan kayıtlarını yaptırmalarını gerekiyor. Şimdiden tüm çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum” dedi.

YÜZME EĞİTİMİ VERİLECEK OKULLAR

Katip Çelebi İlkokulu, Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokulu, Ahmet Yesevi Anadolu İ.H.L, Hacı Ahmet Paralı İlkokulu, İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi, Sevindik Şehit Hasan Eser Ortaokulu, Zaferiye Abalıoğlu İlkokulu, Mükerrem Mehmet Eke İlkokulu, Üçler İlkokulu, Kazım Kaynak Anadolu Lisesi, Namık Kemal Ortaokulu, Arif Yalınkaya İlkokulu.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Merkezefendi’de havuzlara yoğun ilgi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör