poyrazoğlu otomotiv etiler

Merkezefendi, 2018’de ilk kez dinleyecek

Merkezefendi Belediyesi’nde 2018 yılının vatandaşlarla ilk buluşması yarın gerçekleşecek.

05-01-2018 11:05

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun geleneksel hale getirdiği ‘Sizi Dinliyoruz’ buluşmaları yeni yılda da devam ediyor. yarın vatandaşlarla bir araya gelecek olan Başkan Subaşıoğlu, “Yeni yılın ilk buluşması için Merkezefendilileri Belediyemize bekliyorum” dedi.

Merkezefendi Belediyesi’nin Mart ayından itibaren her ayın ilk Cumartesi günü gerçekleştirdiği ‘Sizi Dinliyoruz’ buluşmaları, yeni yılın ilk Cumartesi günü olan yarın da devam edecek.

Merkezefendili vatandaşlarla bir araya gelecek olan Başkan Subaşıoğlu, “2017 yılında vatandaşlarımızla elimizden geldiğince vakit geçirmeye, onların isteklerini yerine getirmeye ve onlarla beraber Merkezefendi’yi daha da güzel hale getirmek için çalıştık. 2018 yılında da bu durum değişmeyecek. Vatandaşlarımızla yeni yılda daha çok görüşeceğiz ve buluşacağız. Merkezefendili vatandaşlarımızın hem iyi gününde hem de kötü gününde yanındayız. Yeni yıl Merkezefendimize hayırlı olsun. Yeni yılın ilk buluşması için Merkezefendilileri Belediyemize bekliyorum” dedi.

‘Sizi Dinliyoruz’ buluşmaları yarın saat 11:00 – 13:00 arasında gerçekleşeceği bildirildi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Merkezefendi, 2018’de ilk kez dinleyecek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör