etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

Merkez Kütüphane’ye övgü

Merkezefendi Belediyesi’nin yapımını tamamlamak üzere olduğu Merkez Kütüphane’ye Star Gazetesi Köşe Yazarı,  Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Sibel Eraslan’dan övgü geldi.  Eraslan, gezip incelediği kütüphaneye tam not verdi.

12-01-2019 11:12

Farklı mimarisiyle büyük dikkat çeken ve ödül alan Merkez Kütüphane’nin inşaatında sona gelindi. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Merkez Kütüphane, açılmadan övgüler almaya başladı. AK Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş’un Baş Danışmanı, Star Gazetesi Köşe Yazarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Sibel Eraslan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’yla birlikte Merkez Kütüphane’de incelemelerde bulunarak bilgi aldı. Kütüphanenin tüm katlarını ve bölümlerini gezen Sibel Eraslan, Başkan Subaşıoğlu’nu kutlayarak, kütüphaneye tam not verdi. 

Eraslan, kişisel sosyal medya hesabından da Merkez Kütüphane ile ilgili paylaşımda bulundu. Eraslan, paylaşımında,  “Denizli Merkezefendi İlçesi’nde yapılan Merkez Kütüphanesi modern tasarımı ve fonksiyonel kullanıma açık mekânlarıyla ilgiye değer. Merkezefendi Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Muhammet Subaşıoğlu bu değerli projesiyle tüm kurulacak kütüphanelere güzel bir örnek sunmuş” ifadelerine yer verdi. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Merkez Kütüphane’ye övgü
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör