etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

MERKEZ KÜTÜPHANE’NİN GECESİ GÜNDÜZÜ YOK

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Merkez Kütüphane, 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Denizlili kitapseverler ve öğrenciler gece gündüz kütüphaneye akın ediyor. 

22-03-2019 17:48

Merkezefendi Belediyesi tarafından Adalet Mahallesi’nde yapımı tamamlanarak ilçeye kazandırılan ve açılışı gerçekleştirilerek hizmete sunulan Merkez Kütüphane, Denizlililerin yoğun ilgisiyle karşı karşıya… Kitapseverlerin ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Merkezefendi Belediyesi'nin vizyon projelerinden olan ve Sign Of The City Awards' organizasyonunda 'En İyi Hizmet Yapıları' kategorisinde 'Devam Eden En İyi Sosyo-Kültürel Yapı' dalında 'Jüri Özel Ödülü'nün sahibi Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphane 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Tüm katların büyük bir yoğunluk yaşadığı Merkez Kütüphane’de kitapseverler kitap okuyor, öğrenciler de ders çalışıyor. 

“KÜTÜPHANEMİZE 36 BİN ÜYEMİZ VAR”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, kütüphaneye duyulan ilgiden dolayı memnun olduğunu söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Türkiye’nin en önemli kütüphane projelerinden olan Merkez Kütüphanemizi Denizlili hemşerilerimizin büyük bir katılımıyla hizmete sunmuştuk. Kütüphanemiz hizmete açıldığından bu yana günlük yaklaşık 3 bin kişinin giriş çıkış yaptığını görüyoruz. 36 bin de üyemiz var. Kendim de sık sık kütüphanemizi ziyaret ediyorum. Burada hemşerilerimizin memnuniyetini dinliyorum. Merkezefendimiz ve Denizlimiz için büyük ihtiyaç olduğunu görüyoruz. Gece gündüz hizmet veren kütüphanemize hemşerilerimizde yoğun ilgi gösteriyor. İlçemize kısa bir sürede kazandırdığımız için çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - MERKEZ KÜTÜPHANE’NİN GECESİ GÜNDÜZÜ YOK
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör