poyrazoğlu otomotiv etiler

Meraları kurtaracağız

Denizli’nin farklı ilçelerinde mahalle ziyaretlerini sürdüren Vatan Partisi milletvekili adayları sorunları dinliyor, çözüm önerilerini anlatıyor. Buldan’da tütün işçileri ile dertleşen Milletvekili Adayı Mehmet Çobanoğlu, “Köy merası, köylünündür. Meralarımızı kurtaracağız” dedi.

09-06-2018 11:00

Seçim çalışmalarını Buldan’da sürdüren Vatan Partisi Denizli Birinci sıra milletvekili adayı Mehmet Çobanoğlu, “Vatan Partisi hükümetinde köylü milletin efendisi olacaktır. Büyükşehir Yasası’nı kaldıracağız. Köy Kanunu, çiftçinin ihtiyacına göre yeniden yürürlüğe girecek. Köy merası, köylünündür. Meralarımızı kurtaracağız” diye konuştu. 

Tütün işçilerini tarlada ziyaret eden Mehmet Çobanoğlu, “Çağdaş ve verimli tarım ve hayvancılık için çiftçilerimizi eğiteceğiz. Bu amaçla ziraat mühendislerimiz ve veterinerlerimizi seferber edeceğiz.  Tarım kooperatiflerini güçlendireceğiz. Üretim kooperatifleri ile tüketici kooperatifleri arasında işbirliğini geliştirecek, aracıya giden kaynakları çiftçimize kazandıracağız” dedi. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Meraları kurtaracağız
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör