poyrazoğlu otomotiv etiler

Memur Sen İl Temsilcisi Kazım Tefçi:

Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve Memur-Sen İl Temsilcisi Kazım Tefçi, hükümetin seçimlerden önce verdiği 3600 ek gösterge vaadinin bir an önce gerçekleştirilmesi çağrısında bulundu. 

17-10-2018 11:32

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Denizli Şube Başkanı Kazım Tefçi, 3600 ek göstergeyle ilgili verilen sözün gereğinin bir an evvel yapılması çağrısında bulunarak, meslek grupları bazlı değil, memnuniyet katsayısını artıracak, tüm kamu görevlileri için beklentiyi karşılayacak bir çalışma beklediklerini söyledi.

Şube Başkanı Kazım Tefçi, ‘’3600 ek gösterge konusunda memnuniyet katsayısını artıracak, tüm kamu görevlileri için beklentiyi karşılayacak bir çalışma yapılmalı. Cumhurbaşkanı tarafından deklare edilen 3600 ek gösterge vaadi bir an önce yerine getirilmelidir. Öğretmenler, din görevlileri, polisler ve bazı yönetim kadrolarına yönelik 3600 ek gösterge konusunda çalışmalar hızlandırılmalı; 3600 ek göstergeden yararlananların kapsamı daha fazla kamu görevlisini mutlu edecek şekilde genişletilmelidir” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Memur Sen İl Temsilcisi Kazım Tefçi:
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör