poyrazoğlu otomotiv etiler

“Meclisi gençleştireceğiz”

Vatan Partisi’nin en genç milletvekili adayı Cansu Altınkaya, “Meclis sıralarında uyuyanlar değil, Türkiye’nin dört bir yanını kucaklayan, dert dinleyen ve çözüm üretenler olacağız” dedi. 

11-06-2018 15:48

Vatan Partisi’nin en genç Denizli Milletvekili Adayı Cansu Altınkaya, seçim çalışmalarına  Akköy ve Gözler Mahallerinde devam etti.   Seçmenleriyle buluşan Altınkaya, “Vatan Partisi, gençlik kitlelerini seferber eden gençlik örgütüyle, başı dik Türkiye’yi şimdiden kurmaktadır. Tecrübe ve gençliğin dinamizmini birleştiriyoruz, milletimizin bağımsızlığı ve özgürlüğü için Atatürk Devrimi yolunda kararlı olarak ilerleyen bir gençlikle meclise gidiyoruz. Meclis sıralarında uyuyanlar değil, Türkiye’nin dört bir yanını kucaklayan, dert dinleyen ve çözüm üretenler olacağız” dedi. 
Altınkaya, Vatan Partisi’nin Gençlik Meclise sloganı ile seçime girdiğini hatırlatarak, “En genç adaylar Vatan Partisi listelerinde ön sıralardadır. Tüm Türkiye’de 208 genç adayla seçimlere katılıyor ve meclisi gençleştiriyoruz” diye konuştu.   Seçimlerde ilk kez oy kullanacak gençlere seslenen Altınkaya, “İlk oylar Vatan’a!” diyerek destek istedi. 
Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Meclisi gençleştireceğiz”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör