etiler poyrazoğlu otomotiv

Mazbatalarını birlikte aldılar

Çal ilçesinde yerel seçimler sonunda göreve gelen belediye başkanı, muhtarlar, meclisi üyeleri mazbatalarını birlikte aldı. Mazbataları veren Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ahmet Kınaca, “Çal’a yakışan seçim oldu, kazanan demokrasi” dedi.

12-04-2019 11:39

Çal Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen mazbata törenine yeniden seçilen Belediye Başkanı Fethi Akcan, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, ilçe protokolü, Belediye Meclis üyeleri, tüm siyasi partilerin temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Çal İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ahmet Kınacı, törende yaptığı konuşmada huzur içinde seçim süreci yaşayan Çal’a teşekkür etti, “Çal’a yakışan bir seçim oldu. Hiç kimsenin burnu kanamadı. Gerginlik olmadı. Tüm siyasi partilerin adaylarını, yöneticilerini, Çal halkını kutluyorum. Tam bir demokrasi bayramı yaşandı. Mazbatasını alan herkese başarılı 5 yıl geçirmelerini diliyorum. Seçimler ülkemize ve Çal’ımıza hayırlar getirsin” dedi.

Belediye Başkanı MHP’li Fethi Akcan ise, kendisine oy veren vermeyen herkese teşekkür ederek, “Seçim sürecinde birbirimizi kırdığımız zamanlar oldu. Dedikodular yapıldı. Bunlar geçmişte kaldı. Şimdi Çal için çalışma zamanı başladı. Seçim bitti, hepimiz enerjisini Çal için harcayacak.  Ben şahsıma, partime oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. 2014-2019 döneminde olduğu gibi yeni dönemde de iktidarı, muhalefeti meclisimiz uyum içinde çalışacak” diye konuştu.

Haber Merkezi

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Mazbatalarını birlikte aldılar
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör