poyrazoğlu otomotiv etiler
6 Haziran 2020 Cumartesi

Marmelat çocuklarla yeniden buluştu

Pamukkale Üniversitesi Hastanelerinin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde tedavi gören çocuklar vantrolog Çigdem Dağtekin ve Marmelat’la ikinci kez buluştu. 

23-10-2019 11:40

Başhekimlik ve PAÜ Düşlerden Gülüşlere Topluluğu’nun birlikte düzenlediği etkinliğePAÜ Hastaneleri Başmüdürü Erdinç Karataş başta olmak üzere PAÜ Hastaneleri Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde tedavi gören çocuklar ve aileleri ile birlikte hastane personeli katıldı. Hastanede tedavi gören çocuklar  Vantrolog Çiğdem Dağtekin’ın Marmelat ile birlikte sunduğu kukla gösterisiyle keyifli ve neşeli saatler geçirdi. 

Gösterinin sonunda, konuşma yapan PAÜ Hastaneleri Başmüdürü Erdinç Karataş, ‘‘Hastalarımıza sağlık hizmeti yanı sıra moral vermek için bu tür faaliyetlere çok önem vermekteyiz.  Bu nedenle  Vantrolog Çiğdem Dağtekin ve Marmelat’ı  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nde tedavi gören çocuklarımızla ikinci kez buluşturmaktan çok mutluyuz” dedi. Karataş ve PAÜ Düşlerden Gülüşlere Topluluğu Üyeleri, Vantrolog Çiğdem Dağtekin’e destek ve katkılarından dolayı teşekkürlerini sunarak hediye takdim etti.

Haber Merkezi

 

 

  

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Marmelat çocuklarla yeniden buluştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör