etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Marka şehir için kapı kapı geziyor

Bağımsız Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar, mahalle mahalle gezerek projelerini anlatıp, seçmenlerden destek istiyor. Tatar, Honaz ve Tavas’ın mahallelerini tek tek gezerek projelerini anlattı. 

26-03-2019 18:27

'Ben bu Denizli’ye marka şehir yaparım” sloganıyla seçim çalışmalarını 15 aydan bu yana sürdüren bağımsız Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar, Honaz ve Tavas’ın mahallerine gezerek projelerini anlatıp destek istedi. Denizli’ye deniz getirme vaadiyle dikkatleri üzerinde toplayan Mehmet Uğur Tatar, Honaz’ın  Ovacık, Karateke, Emirazizli Mahalleleri ile Tavas’ın Solmaz, Keçeliler, Baharlar, Hırka Mahallelerini ziyaret etti. Kapı kapı gezerek Denizli için geliştirdiği Kanal Denizli, Modern Tarım Lisesi, Beyaz Cennet Alışveriş Merkezi ve Seyir Terası, Üçgen Ticaret Merkezi, Modern Bilim Merkezi, Hyperloop Hızlı Ulaşım Sistemi’ni anlatan Tatar, tarımın gelişmesi için hayata geçireceği projeleri de paylaştı. 

Denizli’nin lider kent olacağını söyleyen Tatar, “Başkan adaylığımı 15 ay önce açıkladım. 15 aydır planlı olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Modern Şehir Kütüphanesi, Bozdağ Buz Otel Uluslararası Kar Festivali, Modern Tarım Lisesi projelerimizle Denizli bölgenin lider kenti olacak” dedi.

Osman Nuri BOYACI

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Marka şehir için kapı kapı geziyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör