etiler poyrazoğlu otomotiv

Mandıra Filozofu’ndan mutluluk özçekimi

Merkezefendi Belediyesi’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Kitap Günleri’nin beşinci gününde Mandıra Filozofu olarak tanınan ünlü oyuncu ve yönetmen Müfit Can Saçıntı sevenleriyle  bir araya geldi. 

10-10-2019 12:09

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşiye Denizlili vatandaşların büyük ilgi gösterdi. Mandıra Filozofu olarak da tanınan Müfit Can Saçıntı’nın keyifli söyleşisi yaklaşık bir saat sürdü. Müfit Can Saçıntı söyleşisinden sonra salonu dolduran Denizlililerle özçekim yaptı. 

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ünlü oyuncu ve yönetmen adına dikilen fidanının belgesini, Müfit Can Saçıntı’ya verdi. İnce hareketten dolayı Başkan Doğan’a teşekkür eden Saçıntı, bu tarz etkinliklerin daha çok yapılması gerektiğini söyledi. Başkan Doğan, Merkezefendi Belediyesi olarak kültür ve sanat anlamında etkinliklere devam edeceklerini söyledi. 

Kitap Günleri’nde imza günü kapsamında da Işık Öğütçü, Şafak Güçlü, Coşkun Genç, Reyhan Erdoğan, Serhan Keserlioğlu, Müjde Aklanoğlu, Ahmet Zeki Yeşil ve Denizlili yazar Fikret Karatepe kitaplarını imzaladı. Hasan Ali Toptaş, Şükrü Erbaş, Süleyman Solmaz, Şafak Güçlü, Coşkun Genç, Reyhan Erdoğan, Serhan Keserlioğlu, Müjde Aklanoğlu, Ahmet Zeki Yeşil ve Denizlili yazarlar Safiye Samyeli ve Zeynep Karaaslan da okurlarıyla buluştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Mandıra Filozofu’ndan mutluluk özçekimi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör