poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Mahalle sakinlerinden Subaşıoğlu’na teşekkür

Zafer Mahallesi sakinleri yaptığı yatırımlar nedeniyle Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür etti.  Muhtar Raşit Şenocak, “Belediyemizin çalışmalarıyla mahallemizin çehresi değişti. Belediyemize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

11-07-2018 15:53

Merkezefendi Belediyesi ilçeye bağlı 50 mahallede çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Bu çalışmaların yapıldığı mahallelerden biri de Zafer Mahallesi. Bir taraftan çocuklar ve gençler için oyun alanları ve halı saha yapılırken diğer taraftan da yol açma ve asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Zafer Mahallesi’ne 15 bin ton asfalt serildiği kaydedilirken, 4.5 milyon liralık yatırım yapıldığı açıklandı.

Zafer Mahallesi sakinleri, yapılan yatırımlar ve hizmetlerden dolayı Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür etti. Çalışmaları değerlendiren Zafer Mahallesi Muhtarı Raşit Şenocak, “Belediyemiz mahallemize yatırımlar yaptı.  Halı saha ve çocuk parkı kazandırdı. Asfaltlarımızı yaptı. Yol çalışmalarımız devam ediyor. Herhangi bir sıkıntımız olduğunda başkanımız anında çözüyor. Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu her türlü hizmeti mahallemize getiriyor. Bundan dolayı başkanımıza ve ekibine çok çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Mahalle sakinlerinden Subaşıoğlu’na teşekkür
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör