poyrazoğlu otomotiv etiler
5 Ağustos 2020 Çarşamba

“Liderlikte Koçvari Yaklaşım’’ eğitimi

Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü yöneticilerine, Hümanika Yönetim Danışmanlığı Özel Eğitim ve İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. kurucusu Barbaros Kon tarafından “ Liderlikte Koçvari Yaklaşım” eğitimi verildi.

16-01-2020 11:39

Denizli İŞKUR İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitimde, liderin değil liderliğin önemi vurgulandı. Eğitimde yöneticilerin, kendi bireysel vizyon ve misyonlarını netleştirerek ve bu vizyonu kurum vizyonu ile uyumlandırarak diğerlerine aktarabilmeleri; ortak bir dil, hedef ve amaç duygusu yaratabilmeleri hedeflendi. 

Teorik bilgilerin yanı sıra yoğun pratik uygulamalarla, videolarla, vaka çözümleriyle,role- play,outdoor uygulamaları, kişilik envanterleri ile desteklenen eğitim boyunca yöneticiler koçvari takım liderliği ile kalbi ile çalışan aidiyeti yüksek, kurumu için, takımı için değer yaratan ve biz bilinci ile çalışan, mutlu çalışan topluluğunu oluşturarak, kurum ve kuruluş hedeflerini topyekün motive bir şekilde ortak vizyonla ulaştırmanın keyfini öğrendi.

Filiz YIĞNAK

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Liderlikte Koçvari Yaklaşım’’ eğitimi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000] [1203] User dehacom_yeni already has more than 'max_user_connections' active connections' in /home/dehacom/public_html/system/libs/database.php:6 Stack trace: #0 /home/dehacom/public_html/system/libs/database.php(6): PDO->__construct('mysql:dbname=de...', 'dehacom_yeni', 'xPTT=gda[rnn') #1 /home/dehacom/public_html/system/libs/model.php(12): Database->__construct('mysql:dbname=de...', 'dehacom_yeni', 'xPTT=gda[rnn') #2 /home/dehacom/public_html/app/models/site/sonyazi_model.php(4): Model->__construct() #3 /home/dehacom/public_html/system/libs/load.php(21): Sonyazi_Model->__construct() #4 /home/dehacom/public_html/app/controllers/ortak.php(212): Load->siteModel('sonyazi_model') #5 /home/dehacom/public_html/app/controllers/ortak.php(187): Ortak->sag_yazarlar(Object(Sag_Model)) #6 /home/dehacom/public_html/app/controllers/haberler.php(81): Ortak->sagtaraf_dahil(Array) #7 /home/dehacom/public_html/system/libs/bootstrap.php(139): Haberler->detay('lide in /home/dehacom/public_html/system/libs/database.php on line 6