poyrazoğlu otomotiv etiler

LAFOT’un renkleri Uşak’ta

Fotoğraf tutkunlarının bir araya geldiği Laodikya Fotoğraf Topluluğu, 3. Karma Fotoğraf Sergisi’ni Uşak’ta açıyor. LAFOT’un Renkli konulu karma fotoğraf sergisi 15 Aralık Cumartesi günü Uşak Atatürk Kültür Merkezi’nde açılacak. 

12-12-2018 17:06

Daha önce Denizli merkez ve Marmaris’te iki sergi daha açan LAFOT, Uşak’ta açılacak sergiyle 2018 yılını sonlandırıyor. LAFOT faaliyetlerine katılan 27 fotoğrafçının 60 eserinden oluşacak olan sergiye  Uşak  Belediyesi  ve Uşak Fotoğraf Sanatçıları Derneği  destek verdi. Fotoğrafların seçimi ve baskısını LAFOT  mensubu fotoğrafçılar kendileri üstleniyor. 

LAFOT kurucusu ve sorumlusu Zeki Akakça, “Topluluğumuz çalışmalarını imece usulü  sürdürmektedir. Hemen her türlü masrafı kendimiz karşılayarak bu tür etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir kurum ya da kuruluştan destek almıyoruz. Uşak’ta açacağımız sergide duyuru için afiş davetiye ve kokteyl  bölümünü Uşak Belediyesi üstlendi, UFSAD mensupları da lojistik anlamda destek verecek.  115 dolayındaki katılımcımız ile bu alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. 

Akakça, 15 Aralık’ta Uşak AKM’de açılacak serginin 19 Aralık’a kadar açık kalacağını açıkladı.
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - LAFOT’un renkleri Uşak’ta
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör