poyrazoğlu otomotiv etiler

Kur’an eğitimi alan çocukların dondurması Merkezefendi’den 

Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Merkezefendili çocuklar camilerde buluşuyor, her gün dondurmayla serinliyor’ projesi kapsamında camiye giden çocuklara dondurma ikram ediliyor.

04-08-2017 16:48

Merkezefendi Belediyesi’nin, İlçe Müftülüğü işbirliğinde gerçekleştirdiği ‘Merkezefendili çocuklar camilerde buluşuyor, her gün dondurmayla serinliyor’ projesi devam ediyor.

Merkezefendi ilçesi sınırlarındaki 270 ayrı noktada Kur'an eğitimi almaya gelen öğrenciler, Merkezefendi Belediyesi’nin dondurma ikramıyla serinliyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Gümüşler Değirmenönü Camii’ne giderek çocuklarla buluştu, dondurma ikramında bulundu. 

Çocukların neşesine ortak olan Merkezefendi Belediye Başkanı Subaşıoğlu, “İlçe müftülüğümüz ile başlattığımız ‘Merkezefendili çocuklar camilerde buluşuyor, her gün dondurmayla serinliyor’ projemiz kapsamında camilere gelen çocuklarımıza her gün dondurma ikramında bulunuyoruz. Kur’an eğitimi bitişinde 6 bin 500 öğrencimize dondurma veriyoruz. Şimdi de Gümüşler Değirmenönü Camii’ndeki çocuklarımızla bir araya geldik. Çocuklarımıza dondurma ikram ettik. Onların neşesine ortak olduk” dedi.
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kur’an eğitimi alan çocukların dondurması Merkezefendi’den 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör