etiler poyrazoğlu otomotiv
27 Haziran 2019 Perşembe

Kulakların pası silindi

Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kongre ve Kültür Merkezi’nde "Türk Sanat Müziği Korosu Konseri" düzenledi.

14-01-2019 10:19

Geceye Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan,  Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, önceki dönem Denizli Belediye Başkanı Ziya Tıkıroğlu, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Türk Sanat Müziği Korosu’nun gerçekleştirdiği konseri Ahmet Nuri Çağdaş yönetti. Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği gecede davetliler de koroya eşlik etti. Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Genel Sanat Yönetmeni Selim Öztaş  yönetimindeki koro Türk Sanat Müziği’nin seçkin örneklerini seslendirerek davetlilere farklı bir gece yaşattı. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan,  konsere katılan tüm davetlilere ve sanatçılara teşekkür ederek, "35 yıl önce bu ateş yakıldı, bizler bu ateşi sürdürmekle, çoğaltmakla ve güçlendirmekle görevliyiz. Şükürler olsun, Başta Selim Hocamız, bu ateşi yakan Ziya Tıkıroğlu Başkanım olmak üzere emek veren herkese çok teşekkürler. Her işte olduğu gibi bu işi de gönülden yapmak esastır. Arkamızda sanat ve müzik ordusu var. Gönülleriyle sahip çıktılar. 35. yılı doldurduk. İnşallah bu ateş hiç sönmesin, Cumhuriyetimiz gibi yaşamaya devam etsin" dedi. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kulakların pası silindi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör