poyrazoğlu otomotiv

Küçük yüreklerden büyük adım

Büyükşehir Belediyesi Gökpınar Sosyal Etkinlik Merkezi öğrencileri, köy okullarında eğitim gören öğrenciler için topladıkları 800 kitabı, Tavas Pınarlar İlkokulu ve Tavas Ulukent Şehit Öğretmen Ayşe Konakçı İlkokulu öğrencilerine hediye etti.

03-05-2018 17:28
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Gökpınar Sosyal Etkinlik Merkezi öğrencileri, kampanya düzenleyip 800 kitap topladı. Toplanan kitaplar öğretmenler tarafından değerlendirmeden geçirildikten sonra Tavas Pınarlar İlkokulu ve Tavas Ulukent Şehit Öğretmen Ayşe Konakçı İlkokulu öğrencilerine hediye edildi. Etkinlik Merkezi öğrencileri Tavas’a giderek kitaplanı kendi elleriyle arkadaşlarına teslim etti. 

Etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Tavas İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Duvarcı, Gökpınar Sosyal Etkinlik Merkezi öğretmenleri ve öğrencileri katıldı. Pınarlar ve Ulukent Mahallelerinde eğitim gören arkadaşlarına 800 kitabı teslim eden öğrenciler, köyde eğitim gören arkadaşları ile kitaplarını paylaşmanın mutluluğunu yaşadı.

“Hayatta en güzel şey paylaşmak”

Teslim töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, “Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı sizin gibi 2 bin 500 öğrencimiz var. Buradaki arkadaşlarımız bir projenin altına imza atarak sizler için kitap topladılar. 800 kitabın bir kısmını Pınarlar İlkokulu’nda bıraktık. Bir kısmını da sizler için getirdik. Güzel günlerde bu kitapları okumanızı diliyorum. Sizler de bu projeleri geliştirebilirsiniz ve böyle güzel projeler yapabilirsiniz. Hayatta en güzel şey paylaşmaktır. Arkadaşlarınız bunun güzel bir örneğini verdi. Ben bu gibi güzel şeyleri sizlerin de yapabileceğine inanıyorum” dedi.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Küçük yüreklerden büyük adım
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör