poyrazoğlu otomotiv
27 Mayıs 2019 Pazartesi

Kontrolsüz kavşakta eylem

Çivril’de  bir grup aktivist, yaşanan kazalara dikkat çekmek için Denizli-Uşak Karayolundaki kontrolsüz kavşakta eylem yaptı.

20-09-2018 14:29

Çivril’de bir grup aktivist, yaşanan kazalara dikkat çekmek için Denizli Uşak Karayolundaki kontrolsüz kavşakta eylem düzenledi. Mahalle sakinlerinin de destek verdiği eylemde grup, kontrolsüz kavşakların ışıklandırılması ve daha büyük kavşakların yapılması gerektiğini belirten dövizler taşıdı. Okulların açılmasıyla kavşaktaki trafik yoğunluğunun arttığına dikkat çeken eylemciler, “Normal günde en az bir kazanın olduğu kavşakta okulların açılmasıyla yoğunluk arttı. Öğrenci servisleri bu kavşağı kullanmak zorunda.  Can yakan bir kaza olmadan burada bir önlem alınmalı. Yol ölüm yolu, kavşak ölüm kavşağı olmadan birileri buraya önlem almalı” dedi. 

CHP belediye meclis üyeleri, ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri de kavşağa gelerek eylemcilere destek verdi. Eylemin yapıldığı kavşakta dün yaşanan kazada içinde 16 tarım işçisi olan minibüs traktöre çarpmış, 4 kişi yaralanmıştı.
İHA 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kontrolsüz kavşakta eylem
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör