etiler poyrazoğlu otomotiv
21 Ağustos 2019 Çarşamba

Kızılay’da kan değişimi

Türk Kızılay’ı Denizli Şubesi’nin olağan kongresi hizmet binasında yapıldı. Kızılay Denizli Şube Başkanı Erdal Otçu tek liste ile gidilen seçimlerde görevi Adem Salih Deniz’e devretti. Öte yandan Pamukkale ve Merkezefendi şube başkanları da seçildi. 

26-02-2019 10:47

Türk Kızılay’ı Denizli Kızılay Şube üyeleri sandık başına giderek Kızılay Denizli Şubesi, Pamukkale ve Merkezefendi Şubelerinin başkan ve yeni yönetimlerini belirledi. Hizmet binasında yapılan olağan kongreye  AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli Kızılay Şube Başkanı Erdal Otçu, Kızılay Denizli Şubesi üyeleri  katıldı. Tek listeyle  gidilen ve Kızılay üyelerinin oy kullandığı kongrede Erdal Otçu görevi Adem Salih Deniz’e devir etti. Ayrı ayrı yapılan kongrelerde Pamukkale Şube Başkanlığına Ersin Erkan, Merkezefendi Şube Başkanlığına da Samim Tefe seçildi. 

“Elimizden gelen gayreti göstereceğiz”

Oy sayım işleminin ardından kısa bir açıklama yapan ve hedeflerini ortaya koyan Kızılay Denizli Şube Başkanı Mali Müşavir Adem Salih Deniz, “Elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi. Erdal Otçu başkanlığındaki yönetimde 1,5 yıldır görev aldığını anlatan Başkan Deniz, “Erdal Otçu başkanımızın bırakmış olduğu yerden Kızılay’ın faaliyetlerine devam edeceğiz. Kızılay, Denizli’de tanınır bir hale geldi herkesin bir gün Kızılay’a ihtiyacı olabilir. Kötü günlere hazırlıklı olmak için Kızılay gibi kurumların çok canlı, diri ve hazır bulunması gerekli. Bunun içinde yönetimdeyken olduğu gibi elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

Beraber çalıştığı Kızılay şube yönetimine ve üyelerine teşekkür eden Erdal Otçu, “Yaklaşık olarak üç seneyi geride bıraktık. Kızılay’da bayrağı Adem Salih Deniz’e devrediyoruz. 3 senelik görev süresi bana birçok şey kattı. Çok güzel hatıralar bıraktı. 3 yıllık bu dönemi unutmak mümkün değil. İyi ki böyle bir görev bizlere nasip oldu. Bu görev bizler için bir gurur vesilesi olacak” dedi. 

Adem Salih Deniz başkanlığındaki Yönetim Kurulu Abdullah Doğan, Hasan Aracı, Ebru Arslan, Sefa Dalbudak, Faruk Selman Coşkun ve Zekeriya Ceviz’den oluştu.

Haber Merkezi

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kızılay’da kan değişimi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör