etiler poyrazoğlu otomotiv

Kitap Günleri’nde ünlü yazara kitap imzalatmak için dakikalarca beklediler

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Günleri’nin dördüncü gününde ünlü polisiye roman yazarı Ahmet Ümit okurları ile buluştu. Ünlü yazara kitap imzalatmak isteyen Denizlililer uzun kuyruk oluşturdu.

09-10-2019 14:38

Denizlililerin yoğun ilgi gösterdiği ünlü yazar ilk olarak Aşkımız Eski Bir Roman’ adlı söyleşiyle hayranlarıyla buluştu. Yaklaşık bir saat süren söyleşide salonun tamamı doldu. Söyleşinin ardından fuar alanına geçen Ahmet Ümit, imza günü etkinliği kapsamında, kitaplarını imzalatmaya gelen kitapseverler ile bir araya geldi. Bir yandan kitapları imzalayan Ahmet Ümit, fotoğraf çektirmek isteyen Denizlilileri de kırmadı. Kitapseverler, imza etkinliğinin yapıldığı standın önünde uzun bir kuyruk  oluşturdu. 

Gösterilen ilgiden memnun olduğunu dile getiren usta yazar, okurlarıyla buluşma imkanını sağlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve ekibine teşekkür etti. Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan da Ahmet Ümit’e gerçekleştirmiş olduğu söyleşiden dolayı teşekkür ederek, ünlü yazar adına dikilen fidanı kendilerine takdim etti. Kitap Günleri’nde Müfit Can Saçıntı okurlarıyla söyleşide bir araya geldi,  Işık Öğütçü, Şafak Güçlü, Coşkun Genç, Reyhan Erdoğan, Serhan Keserlioğlu, Müjde Aklanoğlu, Ahmet Zeki Yeşil ve Denizlili yazar Fikret Karatepe kitaplarını imzaladı.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kitap Günleri’nde ünlü yazara kitap imzalatmak için dakikalarca beklediler
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör