etiler poyrazoğlu otomotiv
27 Haziran 2019 Perşembe

“Kimsenin şahsıyla uğraşmayacağım”

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Denizli’de görev yapan medya mensuplarıyla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yürüteceği seçim kampanyasının ilkelerini açıkladı. Seçim kampanyasında yapılan projeleri ve hayallerini anlatacağını söyleyen Zolan, “Seçim kampanyası boyunca kimseye söz söylemeyeceğim, kimsenin şahsıyla uğraşmayacağım” dedi.

12-01-2019 11:17
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Denizli’de görev yapan medya çalışanlarıyla bir araya geldi. Anemon Otel’de düzenlenen geceye Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ömer Faruk Özer, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, medya çalışanları ve aileleri katıldı. DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, özel günlerinde kendilerini unutmadığı için Başkan Zolan’a teşekkür etti. Boyacı, "Gazetecilik zor bir iş, saat mefhumu gözetmeden mesai mefhumu gözetmeden 7 gün 24 saat esasına göre çalışıyoruz” diyerek, yerel basının yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, konuşmasında 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde yürüteceği kampanyanın ilkelerini açıkladı. Basın mensuplarının günlerini kutlayan Zolan, Denizli’nin örnek ve marka bir şehir olmasında basın mensuplarının da çok önemli katkıları olduğunu belirterek, “Denizli’mizin güzelliklerini, değerini, kalitesini yükseltme noktasında hep gayret sarf ettiniz. Denizli’nin algısının olumlu olması noktasında gayret sarf ettiniz. Bu katkılarınızdan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sizlere çok teşekkür ediyorum. Denizli bir marka olduysa, dışarıdan bakıldığında yaşanılabilir, gidilmesi gereken, huzurlu ve güzel bir şehir olarak görülüyorsa, en az bizim kadar sizlerin de katkısı vardır. Bu güzellikleri hep beraber, birlikte başardık. Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. Ortak paydamız Denizli" dedi.

"Kimseye söz söylemeyeceğim"

Yerel seçimlerin yaklaştığını, gazeteciler için daha hareketli günlerin başlayacağını işaret eden Başkan Osman Zolan, "Adaylık açıklamasında da söyledim. Ben seçim kampanyası boyunca kimseye söz söylemeyeceğim, kimsenin şahsıyla uğraşmayacağım. Ben vatandaşlarımıza Denizli’de yaptığım işleri anlatacağım. Hayallerimden ve yapacak olduğum işlerden bahsedeceğim. Göreve geldiğim günden itibaren, aynı duruşu gösterdim. Her ne kadar bize söz söylense de dönüp bakmayacağım. Başkan 'şöyle' demiş, 'böyle' demiş diye;  size bir duyum size gelirse, net olarak söylüyorum. O sözü ben söylememişimdir. Şahıslarla uğraşmam, Denizli ile uğraşırım” diyerek izleyeceği seçim stratejini açıkladı.

Gecede Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, konuklarıyla yakından ilgilendi, bol bol sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi. Büyükşehir Belediye Konservatuarı sanatçısı Ahmet Algün de sahne alarak birbirinden güzel türküleri seslendirdi. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “Kimsenin şahsıyla uğraşmayacağım”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör