poyrazoğlu otomotiv etiler

Keskin’den vefa turları

CHP’li Adnan Keskin,  partililerin cenaze, düğün, asker uğurlama gibi etkinliklerine katılmak üzere Denizli’ye geldi.  Keskin, imkân buldukça Denizli’ye geldiğini ve kendisine 5 dönem milletvekilliği yapma onuru veren  Denizlililere vefa borcunu yerine getirmeye çalıştığını söyledi.

16-04-2018 17:58

CHP Genel Sekreterliği, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı yapan, CHP’den  5 dönem Denizli Milletvekili seçilen tecrübeli siyasetçi  Adnan Keskin, Deha 20 Gazetesi’ni ziyaret etti.  Yazı İşleri Müdürü Koray Çağdaş ve Haber Müdürü Osman Nuri Boyacı ile bir süre görüşen Keskin,  birkaç gün Denizli’de olacağını söyledi.

Denizli’de bir hafta kalacağını, asker uğurlama,  taziye ziyareti, düğün töreni ve yağmur duasına katılacağını, partili dostlarını ziyaret edeceğini söyleyen Keskin,  “Bu ziyaretlerimi vefa turları olarak da adlandırabiliriz. Bu toplum bana 5 dönem milletvekilliği verdi. Türkiye’de tercihli olarak milletvekili seçilen iki kişiden biri olma onurunu kazandırdı. Öküz öldü ortaklık bozuldu diyemeyiz. Ben fırsat buldukça, imkanlarım elverdiği sürece Denizlililere olan borçlarımı, vefa duygularımı yerine getirmeye çalışıyorum” dedi.

Genel siyaseti ve Türkiye ekonomisini de değerlendiren Keskin, 2019’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Türkiye’nin kader seçimi olacağını söylerine ekledi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için adı geçen Keskin’in ziyaretleri, “Keskin sahaya indi” yorumlarını da beraberinde getirdi.

 Şengül BOZ

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Keskin’den vefa turları
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör