poyrazoğlu otomotiv etiler
10 Aralık 2018 Pazartesi

Kent Konseyi Yürütme Kurulu toplandı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Meclisi Mayıs ayı Yürütme Kurulu Toplantısı yapıldı. Toplantıda Kent Konseyi'nin bu ay düzenlediği etkinliklerle dolu dolu bir Mayıs geçirdiği vurgulandı. 

31-05-2017 10:59

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Meclisi Mayıs ayı Yürütme Kurulu Toplantısı tarihi Sürücü Evi’nde yapıldı. Toplantıya Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Engelliler Meclisi Başkanı Sevil Güngör, Gençlik Meclisi Başkanı Şeniz Yılmaz, Kent Şairleri Topluluğu Başkanı Arzu Subakan Kabukcu, El Emeği Pazarı Başkanı Meral Akbal Zeren ve Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği temsilcisi Saim Sücüllü katıldı. Kent Konseyi'nin yoğun bir tempoda çalıştığını ve her ay çeşitli etkinlikler düzenlediğini ifade eden Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, “Meclislerimiz tüm hızıyla çalışmaya devam ediyor. Her meclisimiz kendi platformunda, kendi yolunda yürüyor" dedi. 

Mayıs ayı dolu dolu geçti

Denizli'nin hareketli bir şehir olduğunu kaydeden Değirmenci, "Geçtiğimiz süreçte Engelliler Haftası vardı. Anneler Günü etkinlikleri gerçekleştirdik. Gençlerimiz çeşitli projeler yaptı. Şairlerimiz anlamlı günlerde programlar düzenledi. Dolu dolu, bir çok etkinliğin gerçekleştiği bir Mayıs ayı geçirdik” dedi. Tüm İslam aleminin ramazan ayını tebrik eden Değirmenci, "Ramazan ayı inşallah güzelliklere vesile olsun. Birlik ve güzellikler içerisinde Denizli'ye hizmet etme gayretinde olacağız" diye konuştu. 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kent Konseyi Yürütme Kurulu toplandı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör