poyrazoğlu otomotiv etiler
6 Haziran 2020 Cumartesi

Kendi çantalarını diktiler

Denizli’de bir alışveriş merkezi tarafından hayata geçirilen 'Kotunda İyilik Var Projesi' kapsamında kurulan atölyede  isteyen vatandaşlar eğitmenler eşliğinde kendi çantalarını dikti.

23-10-2019 11:38

Kotunda İyilik Var projesi kapsamında Forum Çamlık AVM, 14-27 Ekim tarihleri arasında kullanılmayan kot ve kanvas pantolonları zemin katta bulunan etkinlik alanında toplayıp, ziyaretçilerine kot alışveriş çantası olarak geri kazandırmaya başladı. Çantalardan kalan parçalardan ise Denizli'deki okullar için doğayı seven kalemlikler dikilecek. Çantasını getirip dönüştüren her ziyaretçi, proje kapsamında eğitime de destek vermiş olacak. 

Çok sayıda Denizlilinin katılımıyla gerçekleşen Kotunda İyilik Var Projesi'nin iyiliklerle hayata dokunmaya devam ettiğini ifade eden  Basın Halkla İlişkiler Müdürü Betül Korucu Sağlam, “Eski kot ve kanvas pantolon getirdiğinizde sizlere birer çanta hediye ediyoruz. Kot ve kanvas pantolonlarınızı bağışlamış olsanız dahi bile biz burada misafirlerimize atık kumaşlardan destek sağlıyoruz. Misafirlerimiz çantalarını kendileri dikerek birer çanta sahibi olabiliyorlar” dedi.

İHA

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kendi çantalarını diktiler
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör