etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Ağustos 2019 Pazartesi

Keçeci’ye Genç ASKON'dan ziyaret

Genç Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Zahid Altay ve Denizli Şube Başkanı ile beraberindeki heyet, DSO Başkanı Keçeci’yi ziyaret etti.

13-02-2019 16:03

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Genç Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Zahid Altay ve Denizli Şube Başkanı ile beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Başkan Keçeci, “Gençlerin sivil toplum kuruluşlarında olması hele iş dünyasında yer alan arkadaşlarımızın bu gibi organizasyonlar içerisinde yer alması bizi mutlu ediyor" dedi.

Genç Askon Genel Merkezi olarak 16 Nisan Salı günü Pamukkale Üniversitesi Kongre Merkezi'nde Başarısızlık Zirvesi düzenleyeceklerini belirten Altay, “Başarısızlık Zirvesi'ni şöyle özetleyebilirim: Katılımcıların gittiği programların başarılar üzerine kurulu olması, yaşanılan sıkıntılar karşısında neler yapılabileceğini, başarısızlıklardan çıkarılması gereken derslerin neler olduklarını başarılı iş adamlarından dinleyebilmesi için düzenliyoruz.” diyerek organizasyon hakkında bilgi verdi. Panel şeklinde gerçekleşecek Başarısızlık Zirvesi’nin konuklarından birinin de Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci olacağı bildirildi. Haber Merkezi

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Keçeci’ye Genç ASKON'dan ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör