poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Kazım Kaynak ve 1271 Sokak tamam

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin kent merkezinde sürdürdüğü üst yapı çalışmaları aralıksız sürüyor. Kazım Kaynak Caddesi ile Cumhuriyet Mahallesi 1271 Sokak’taki üst yapı çalışmaları asfaltlama yapılarak tamamlandı.

24-03-2018 14:22
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Büyükşehir Belediyesi’nin Fatih, Cumhuriyet, Deliktaş, İncilipınar, Siteler, Muratdede, İlbade, Akkonak ve Karaman Mahalleleri’nde alt yapı çalışmalarını Ulus Bulvarı, Hüseyin Yılmaz Caddesi, Mevlana Caddesi, Doğan Demircioğlu Caddesi, Fatih Caddesi, Hüdai Oral ve Yeşilköy Caddesi 1. ve 2. kısımda asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Cumhuriyet Mahallesi'ndeki 6 şeritli 3384 Sokak'ın üst yapısını da bitiren Büyükşehir Belediyesi, şehrin en işlek caddelerinden Kazım Kaynak Caddesi ile  Eski Honaz yolu olarak bilinen Cumhuriyet Mahallesi 1271 Sokak’ta asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Karaman Mahallesi’de dört şeritli Kazım Kaynak Caddesi’ne 1.300 ton asfalt döktü. Akkonak Mahallesi ile Yenişehir ve Servergazi mahallelerinin bağlantısını sağlayan Kazım Kaynak Caddesi asfaltlamanın ardından hizmete açıldı. Eski Honaz yolu olarak bilinen Cumhuriyet Mahallesi 1271Sokak’ta ise altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapı çalışmaları kapsamında 1.100 ton asfalt döküldü. İki şeritli 1271 Sokak’ta ayrıca  park yapma alanları da oluşturuldu.

“Denizli’ye güzellik katmaya devam edeceğiz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, altyapısı tamamlanan bölgelerde hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarının devam ettiğini ve birer birer çalışmaların tamamlandığını söyledi.  Zolan, “Vatandaşlarımız bizlere inanıp güvendiler, zor bir işe soyunduk. Şükürler olsun; alt yapı çalışmalarımızı bitirip, üst yapı çalışmalarına başladık. Hızlı şekilde üst yapılarımızı da tamamlıyoruz. Denizlimiz her şeyin en güzelini hak ediyor. Denizli’nin güzelliğine güzellik katmaya, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. Bizlere inanan, güvenen tüm vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kazım Kaynak ve 1271 Sokak tamam
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör