poyrazoğlu otomotiv etiler

Kazan dairesi toplantı salonu oldu

 Servergazi Devlet Hastanesi  bünyesinde yeni toplantı salonu oluşturuldu. 52 kişilik salonun açılışı İl Sağlık Müdürü Dr.Berna Öztürk’ün de katıldığı törenle yapıldı.

19-03-2018 16:34

Hastanede kazan dairesinin yanında yapılan 52 kişilik toplantı salonu törenle yapıldı. Açılış törenine, İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. İbrahim Emreoğlu ve Yardımcısı Uz. Dr. Fatma Aydeniz Ozansoy ile hastane personeli katıldı.  Salonun yapım süreci ile ilgili bilgi veren Hastane Yöneticisi Op. Dr. Alpaslan Alsoy, hastanenin doğal gaza geçişinden sonra boşaltılan kazan dairesini projelendirerek yerine 52 kişilik toplantı salonu yaptıklarını söyledi. 

İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk, daha efektif ve kullanışlı güzel bir toplantı salonunu hastaneye kazandırdıkları için hastane yöneticilerine teşekkür etti. Öztürk, “Daha önce kazan dairesi olan bu yerin eski hali ile şimdiki halini kıyaslarsak o kadar çok fark göze çarpıyor ki. Misyonumuz her zaman hastanelerimizde hem hastalar hem de çalışanlarımız için hizmet kalitesini artırmak oldu. Bunun için yönetimimiz ile birlikte hastanemizde iyileştirme planlarını sürekli yapıyoruz. Bunun son örneği olarak çalışanlarımıza çok güzel bir toplantı salonu kazandırdık.  Acil Servis’e tadilat yaparak burayı hastalarımız açısından daha işlevsel hale getirmek de iş planlarımız içerisinde” diye konuştu. 
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kazan dairesi toplantı salonu oldu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör