poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Kayar; Seçimin kazananı gençler

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı 22 yaşındaki Pamukkale Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisi Adem Kayar, seçim sonuçlarını değerlendirdi.  Kayar, seçimin kazananının  gençler olduğunu söyledi.

29-06-2018 15:42

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı 22 yaşındaki Pamukkale Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisi Adem Kayar, seçim sonuçlarını değerlendirdi.  Kayar, seçimin kazananının  gençler olduğunu söyledi.

Denizli’de AK Parti’den 8. sıra milletvekili adayı olan ve seçilemeyen  Adem Kayar seçim sonuçlarını değerlendirdi.  Kayar, “Geleceğimiz için çok önemli bir adım olan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerini Allah’ın izniyle zaferle atlatmış bulunmaktayız. Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sistemin ilk Başkanı yaptık. Hayallerimiz, hedeflerimiz var.2023,2053 ve 2071 gençlerin bayrağı devralarak ülkenin geleceğinde söz sahibi olacağı zamanlardır. Bunun içinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gençlere güvenerek 18-25 yaş arasına seçilme hakkı tanıdı. Bizlerde bu çağrıya ses vererek partimizi gençlerin temsil etmesi için aday adayı olduk. Cumhurbaşkanımızın takdiriyle daha sonra adaylığa seçildik. Adaylığa seçilme ve seçim çalışmaların başlama süreciyle dolu dolu günler geçirdik” dedi.

Kayar, her gün sahur ve iftar programları ile daha çok Denizli  insanıyla görüşme fırsatı elde ettiklerini belirterek,  “Gece gündüz demedik, ev ev, sokak sokak gezerek herkes ile görüşmeye çalıştık. Anlattık. Bu ülkeye kimin ne fayda sağladığını ve kimin gelirse fayda sağlamak yerine ülkeyi yakıp yıkıp harap hale getireceğini anlattık. Karşı cephede her ne kadar şer güçler kirli ittifaklar olsa da gece gündüz demeden doğruları ve bu davayı savunduk savunmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki yerel seçimlerde ve sonraki 2023 seçimlerinde daha genç  bir meclis ve belediyeler göreceğiz. Her şeyden önce içimizde 21 yaşındaki Fatih’in o ruh ile Cumhurbaşkanımızdan aldığımız o güç ile inanıyorum ki; bundan sonra her alanda gençlerimizin önü açık. Bize düşen sadece kendinizi donanımlı yetiştirmek ve istemek”  şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kayar; Seçimin kazananı gençler
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör