etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

Kasapoğlu güven tazeledi

Vatan Partisi Denizli İl Örgütü olağanüstü kurultaya giderek genç kadroların önünü açtı. TMMOB Lokalinde yapılan olağanüstü kurultay coşkulu geçti. Kullanılan oyların ardından İbrahim Kasapoğlu tekrar başkan seçildi.

09-10-2018 11:53

Vatan Partisi Olağanüstü Kongresini tamamladı. Kongre sonunda yapılan seçimde mevcut Başkan İbrahim Kasapoğlu tekrar başkan seçildi.

Divan Başkanlığına Av. Sami Kaplan ile divan üyeliklerine genç partililer Cansu Altınkaya ve Okan Çağlar’ın seçildiği kurultayda konuşma yapan İbrahim Kasapoğlu, Vatan Partisi’nde birleşme çağrısı yaptı.

Vatan Partisi’nin deneyimli kadrolarının birikimi ile genç kadrolarının dinamizmini birleştirmek için bu olağanüstü kurultayını yaptıklarını dile getirerek, “Menderesler, Demireller, Özallar, Çillerler, Tayyipler geldiler ve geçtiler. Geçmeyen ve geçmeyecek olan tek şey Kemalist devrimdir. Kemalizm ülkenin önündeki tek seçenektir” dedi.

Kasapoğlu ayrıca Denizli’nin aydın ve emekçilerine “Gelin Atatürk’ün yönünde birleşelim, gelin vatan mücadelesinde birleşelim, gelin ekonomik krize karşı üretim ekonomisi mücadelemizde birleşelim, gelin Kemalist devrimleri tamamlama mücadelesinde birleşelim, gelin cumhuriyetimizi yeniden inşa etme programımızda birleşelim, gelin milli demokratik devrim mücadelesinde birleşelim, gelin Vatan Partisinde birleşelim çağrısı” yaptı.

Daha sonra yapılan seçimler sonucunda İbrahim Kasapoğlu İl başkanlığına yeniden seçilirken yönetim kurulu  Gökhan Dikmen, Teoman Barut, Ali Korkmazcan, Ahmet Suseven, Halis Özkan, O. Seçkin Can, Sabri Kasapoğlu, S. Can Bayram, Ozan Tezci, Ahmet Gündüz, Mehmet Çobanoğlu, Hüseyin Mercan, Füsun Özçelik ve Funda Sözgen’den oluştu.

 Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kasapoğlu güven tazeledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör