poyrazoğlu otomotiv etiler

Kariyerlerine yön verdiler

Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi ve PAÜ Turizm Topluluğu’nun bu yıl ikincisini düzenlediği Kariyer Günleri’nde turizm sektöründe hizmet veren  50 firma yer aldı. 

14-03-2018 17:56

PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi Fuaye Alanı’nda düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını PAÜ Turizm Fakültesi öğretim üyesi Serap Alkaya yaptı. Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nurten Çekal, Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Serkan Bertan’ın da katılım gösterdiği etkinlikte turizm sektöründe faaliyet gösteren 50 firma fuaye alanında stant açtı.

Kariyer Günleri’ne PAÜ Turizm Fakültesi öğrencilerinin yanı sıra diğer fakültelerden ve turizm meslek liselerinden gelen öğrenciler de katılım gösterdi. Stantları ziyaret eden öğrenciler etkinliğe dahil olan firma yetkilileri ile tanışıp özgeçmişlerini bırakma fırsatı buldu, firmaların yeni mezunlardan beklentilerini öğrendi. Gün boyu devam eden 2. Kariyer Günleri’nde çok sayıda öğrenci firma yetkilileri ile bir araya gelip, kariyerlerine yön verme şansı buldu.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Kariyerlerine yön verdiler
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör